Content Model Documentation (1.0.9) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Details
ast: Detalles

en: Filters
ast: Filtros

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Key
ast: Llave

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
