Content Model Documentation (1.0.9) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Details
bg: Детайли

en: Filters
bg: Филтри

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Key
bg: Ключ

en: unlimited
bg: неограничен

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
