Content Model Documentation (1.0.9) - en to bo translation catalogue (55 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Maximum depth
bo: གཏིང་ཟབ་ཤོས

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
