Content Model Documentation (1.0.9) - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Authored by
et: Autor

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Key
et: Võti

en: unlimited
et: piiramata

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Transition
et: Olekusiire

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Cardinality
et: Võimsus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: Architecture
et: Arhitektuur

en: Asc
et: Kasvav

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
