Content Model Documentation (1.0.9) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Key
eu: Giltza

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Translatable
eu: Itzulgarria

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: Asc
eu: Goraka
