Content Model Documentation (1.0.9) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Key
ka: გასაღები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Translatable
ka: თარგმნადი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი

en: - All -
ka: - ყველა -
