Content Model Documentation (1.0.9) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
