Content Model Documentation (1.0.9) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Required field
ku: خانەی پێویست
