Content Model & Site Documentation (1.0.9) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Authored by
lv: Autors

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Key
lv: Atslēga

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Transition
lv: Pāreja

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
