Content Model Documentation (1.0.9) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana
