Content Model Documentation (1.0.9) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали

en: - All -
mk: - Сите -
