Content Model Documentation (1.0.9) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Revert
mn: Буцаах

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
