Content Model Documentation (1.0.9) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
