Content Model Documentation (1.0.9) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Details
ps: سپړنې

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Revision
ps: بياكتون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
