Content Moderation Notifications (8.x-3.0-alpha2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
