Content Moderation Notifications (8.x-3.0-rc1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
