Content Moderation Notifications (8.x-3.2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Roles
uk: Ролі

en: Introduction
uk: Вступ

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Default language
uk: Базова мова

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Email Subject
uk: Тема листа

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Notification
uk: Сповіщення

en: notification
uk: сповіщення

en: notifications
uk: сповіщення

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Content moderation states
uk: Стани модерації матеріалів

en: Transitions
uk: Переміщення

en: Administer content moderation notifications
uk: Адміністрування сповіщень модерації матеріалів
