Content Moderation Notifications (8.x-3.8) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Introduction
es: Introducción

en: Email Body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Notifications
es: Avisos

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Email Subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Emails
es: Correos electrónicos

en: Notification
es: Notificación

en: notification
es: aviso

en: notifications
es: avisos

en: Content moderation
es: Moderación de contenido

en: Content moderation states
es: Estados de moderación de contenido

en: Transitions
es: Transiciones
