Content notification (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Days
he: ימים

en: Immediately
he: מיידית

en: About
he: אודות
