Content notification (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Date format
ru: Формат даты

en: Days
ru: Дни

en: Extend
ru: Расширения

en: Immediately
ru: Немедленно

en: Mail settings
ru: Установки mail

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Others
ru: Другие

en: About
ru: Информация

en: Workflow settings
ru: Настройки документооборота

en: To state
ru: В состояние
