Content Planner (8.x-1.0-beta10) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: View
ro: Afişează

en: States
ro: Stări

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Color
ro: Culoare

en: Filters
ro: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Date range
ro: Interval dată

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
