Content Planner (8.x-1.0-beta13) - en to he translation catalogue (70 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: View
he: צפיה

en: States
he: מצבים

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Calendar
he: לוח שנה

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Color
he: צבע

en: Filters
he: מסננים

en: 1 Day
he: יום 1

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Configure Block
he: הגדרת בלוק

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Legend
he: מקרא

en: Publishing status
he: מפורסם
