Content Planner (8.x-1.0-beta15) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Color
ne: रंग

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
