Content Planner (8.x-1.0-beta16) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Color
lt: Spalva

en: Filters
lt: Filtrai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Legend
lt: Legenda
