Content Planner (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (67 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: States
ar: الحالات

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Calendar
ar: التقويم

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Color
ar: اللون

en: Filters
ar: المرشحات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
