Content Planner (8.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (74 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Actions
ru: Действия

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: View
ru: Просмотр

en: States
ru: Состояния

en: User
ru: Пользователь

en: Configure
ru: Настроить

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Options
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Calendar
ru: Календарь

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Color
ru: Цвет

en: Filters
ru: Фильтры

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Jan
ru: янв

en: Feb
ru: фев

en: Mar
ru: мар

en: Apr
ru: апр

en: Jun
ru: июн

en: Jul
ru: июл

en: Aug
ru: авг

en: Oct
ru: окт

en: Nov
ru: ноя

en: Dec
ru: дек

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Add Content
ru: Добавить содержимое

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Changed
ru: Изменение

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Configure Block
ru: Настроить блок

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Legend
ru: Легенда

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
