Content Planner (8.x-1.0-beta7) - en to es translation catalogue (66 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Actions
es: Acciones

en: Quantity
es: Cantidad

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Logs
es: Registros

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: View
es: Ver

en: States
es: Estados

en: User
es: Usuario

en: Configure
es: Configurar

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Options
es: Opciones

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Calendar
es: Calendario

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Filters
es: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Display Options
es: Opciones de visualización.

en: Add Content
es: Añadir contenido

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Changed
es: Modificado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Configure Block
es: Configurar bloque

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Add @type
es: Añadir @type

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Legend
es: Rótulo

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
