Content Planner (8.x-1.0-beta8) - en to te translation catalogue (51 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Color
te: రంగు

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
