Content Planner (8.x-1.0-beta9) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Calendar
ca: Calendari

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Filters
ca: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Legend
ca: Llegenda

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
