Content Reporting (1.1.0-beta11) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Clicks
ca: Clics

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Account
ca: Compte

en: Dashboard
ca: Tauler

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Track content
ca: Segueix el contingut
