Content Reporting (1.1.0-beta22) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Views
es: Vistas

en: User
es: Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Filter
es: Filtro

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Page Title
es: Título de página

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: Dashboard
es: Panel de control

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Track content
es: Monitorizar contenido
