Content Synchronization (4.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Filter
ur: فلٹر
