Content Synchronization (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: close
lt: uždaryti

en: Uses
lt: Naudoja

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Watch video
lt: Peržiūrėti video

en: @count new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: @count changed | @count changed
lt[0]: @count pakeistas
lt[1]: @count pakeisti
lt[2]: @count pakeistų

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.
