Content Synchronizer (8.x-1.1-beta5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Archive
ar: الأرشيف

en: View
ar: عرض

en: type
ar: النوع

en: status
ar: الحالة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير
