Content Synchronizer (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
