Content Synchronizer (8.x-1.16) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: type
ne: प्रकार

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
