Content Synchronizer (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Archive
fa: آرشیو

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: type
fa: نوع

en: status
fa: وضعیت

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: operations
fa: عملیات

en: Changed
fa: تغییر یافته
