Content Synchronizer (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Archive
ur: آرکائیو

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Error
ur: خرابی
