Content Translation Redirect (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: Not specified
pl: Nieokreślone
