Content Translation Redirect (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Label
de: Beschriftung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Front page
de: Startseite

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Redirect status
de: Weiterleitungsstatus

en: Redirect path
de: Weiterleitungspfad

en: Not specified
de: Nicht angegeben

en: - Not specified -
de: - Nicht festgelegt -

en: The path '%path' has to start with a slash.
de: Der Pfad '%path' muss mit einem Schrägstrich beginnen.
