Content Translation Redirect (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Front page
id: Halaman depan

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan

en: Not specified
id: Tidak spesifik
