Content Translation Redirect (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Not specified
fa: مشخص نشده
