Content Translation Redirect (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 307 Temporary Redirect
fr: 307 Redirection Temporaire

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: 300 Multiple Choices
fr: 300 Choix Multiples

en: 302 Found
fr: 302 Trouvé

en: 303 See Other
fr: 303 Voir Ailleurs

en: 304 Not Modified
fr: 304 Non Modifié

en: 305 Use Proxy
fr: 305 Utilise un Proxy

en: - Disabled -
fr: - Désactivé -

en: Translation mode
fr: Mode de traduction

en: Redirect status
fr: Statut de la redirection

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.
