Content Translation Redirect (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ
