Content Translation Redirect (2.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė
