Content Translation Redirect (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 meerdere keuzes

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -
