Content Type Dependency (3.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax
