Content Type Dependency (3.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Condition
be: Умова

en: About
be: Аб
