Content Type Dependency (3.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Condition
cs: Podmínka

en: Display message
cs: Zobrazit zprávu

en: About
cs: Popis
