Content Type Dependency (3.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Condition
eu: Baldintza

en: About
eu: (r)i buruz
